Uz www.jekaba.lv

Kambodžas piedzīvojums: 8.-11. diena, 2. daļa

Zanda Zariņa, grupu vadītāja
2 min. lasāmviela

Kādu vakaru par godu jau pieminētajai kāzu jubilejai esam uzaicināti uz picu vakaru pie Normunda un Ivetas. Jā, uz salas ir picērija ar kārtīgu krāsni un picām, kas nav sliktākas kā Itālijā! Tiek testēts arī vietējais rums un viskijs, kas tiek atzīti par gana dzeramiem. Vakars tiek aizvadīts draudzīgā čalošanā un jautrībā.

Nākamajā rītā dodamies kopīgā izbraucienā ar laiviņu – snorkelējam, makšķerējam ar gruntenei līdzīgu rīku. Lielākai daļai no mums pat izdodas noķert pa zivtelei-divām.

Kambodza_02

Apmeklējam arī blakus saliņas. Uz mazākās no tām atrodas neliels templītis, ko izpētām. Savukārt uz Koh Rong Samloem salas paēdam pusdienas nelielā vietējā ēstuvītē un desertā iegādājamies kokosriekstu vafeles, ko kāds tantuks turpat netālu cep uz uguns. Tikko no pannas tās garšo debešķīgi!

Kambodza_03

Kambodza_05

Uz saulrietu piestājam septiņu kilometru pludmalē, kur vakariņās mums tiek uzgrilētas pašu saķertās zivtiņas.

Kambodza_06

Atpakaļceļā satumst, un vēl pirms mēness uzlēkšanas varam vērot planktona maģisko spīguļošanu. Drosmīgākie dodas peldēties planktona vizuļos. Vēl brīnumaināk tie izskatās, ja uzvelk snorkelmasku un panirst zem ūdens – vicinies ar rokām un gribas smaidīt. Lai gan šī nav pirmā reize, kad peldos ar planktonu, joprojām ik reizi priecājos kā mazs bērns. Daba nekad nebeidz pārsteigt. Esam patīkami noguruši un aizvadījuši lielisku dienu. Paldies, ar labunakti!

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.