Uz www.jekaba.lv

Kambodžas piedzīvojums: 12. diena

Zanda Zariņa, grupu vadītāja
2 min. lasāmviela

Pēdējā dienā visi jau tā pieraduši pie salas idilles, ka prom braukt galīgi negribas. Vēl baudām pēdējās masāžas, ķeram saules starus, peldamies tirkīzzilajos ūdeņos, dodamies uz iecienītākajiem krodziņiem un uz kādu dzērienu sky-bārā, kas uzcelts kalnā virs ciemata un lutina ar pasakainu skatu.

Kambodza_03

Mans favorīts nemainīgi ir SIGI – viena cilvēka restorāniņš, kas zināms arī kā labākais taizemiešu ēdiena avots uz salas. Arī pats Sigi ir atsevišķa stāsta vērts. Pie viņa varētu iet ne tikai ēdiena dēļ, bet arī vienkārši parunāties par dzīvi.

Ilgus gadus viņš dzīvojis un strādājis Amerikā, brīdi pat pie kāda labi zināma režisora par privāto pavāru. Pelnījis naudu, lai varētu izskolot meitu. Vēlāk atgriezies Taizemē, iemīlējies kādā ceļotājā un, sekojot tai, nokļuvis uz šīs salas. Mīlas stāsts nebija ar laimīgām beigām, bet viņš palika uz salas un atvēra šeit savu ēstuvīti, kur visu dara viens pats. Apbrīnojami! Var redzēt, sajust un izgaršot viņa mīlestību pret ēdienu un tā gatavošanu. Bauda vēderam un dvēselei! Vienmēr prieks te atgriezties.

Kambodza_04

Negribīgi, bet tomēr kuģojam atpakaļ uz iekšzemi, lai dotos uz galvaspilsētu. Nakšņojam Pnompeņā.

Kambodza_04

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.