Uz www.jekaba.lv

Kā man gāja laimētajā braucienā uz Tobago?

Jēkaba Ceļojumi
2 min. lasāmviela

Pagājušā gada rudenī Jēkaba Ceļojumi sadarbībā ar portālu Travelnews.lv un Tobago Tūrisma ministriju organizēja konkursu, kurā varēja laimēt eksotisku ceļojumu uz Tobago salu. Pareizi atbildot uz dažādiem jautājumiem par slaveno Karību jūras salu, pie galvenās balvas tika Evija Cināte. Lūk, veiksminieces atskats uz piedzīvoto ceļojumu!

Tobago_1

Stāsta Evija: “Mazliet centības, milzu veiksme, un divi gaisa kuģi mūs no tik tikko plaukstošā Latvijas pavasara nogādā saules pielietā vasarā tur, Atlantijas okeāna otrā pusē. Plaušas piepildās ar karstu, mitru – īsti tropisku gaisu, apkārt zib balti smaidi melnās sejās, mēness debesīs ir apgāzies otrādi un, lai gan atrodamies vairākus tūkstošus kilometru prom no mājām, jūtos brīvi un nepiespiesti.

Nedēļas laikā izbaudījām gan Tobago salas miermīlīgo un laisko Karību jūras pusi, gan meklējām (un atradām) piedzīvojumus mežonīgajā, Atlantijas okeāna apskalotajā piekrastē. Hercogs Jēkabs nudien bija izvēlējies skaistu vietu, ko dēvēt par Jaunkurzemi. Tvērām mirkļus ar visām piecām maņām, ik pa laikam smaidā noelšoties: “What a Life!”

Domāju, ka abi no mums kādu daļu savas sirds atstāja tur – uz atgriešanos.”

Tobago_2

Tobago_3

Tobago_4

Tobago_5

Tobago_6

Tobago_7

Tobago_8

Tobago_9

Tobago_10

Tobago_11

Tobago_12

Tobago_14

Tobago_13

Tobago_15

Tobago_16

Tobago_18

Tobago_20

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.