Uz www.jekaba.lv

Indonēzijas piedzīvojums: 12. diena

Zanda Zariņa, grupu vadītāja
2 min. lasāmviela

Another day in paradise. Mūsu burvīgajā hipiju viesnīcā ir norādīts labākais līdz šim redzētais brokastu laiks – no septiņiem rītā līdz „whenever you wake up, par ko visi nopriecājamies, jo šorīt esam nolēmuši beidzot celties bez modinātāja. Viss jau būtu jauki, ja vien čaklie strādnieki ar motorzāģiem un gaiļi ar savu dziedāšanu mums būtu ļāvuši šo plānu realizēt.

Pēc pārsteidzoši labajām brokastīm mēs, ilgāko gulētāju grupiņa, dodamies pārgājienā apkārt salai. Ik pa brīdim piestājot nopeldēties, iegādājot kādu svaigu kokosriekstu vai aukstu aliņu, lēnu garu karstajā saulē pieveicam 7,5 km.

Indonēzija Indonēzija Indonēzija Indonēzija Indonēzija IndonēzijaIndonēzija Indonēzija

Vakarā vēlreiz dodamies uz salas otru pusi vērot saulrietu un uzrīkojam pārsteigumu mūsu honeymooneriem – Signei un Nilam, vēlreiz tos salaulājot pludmalē ar šampanieti, krekliņiem ar „I love Baliuzrakstiem un sērferu kaklarotām.

Indonēzija Indonēzija

Saulrietu vērojot, turpat pludmalē izdzeram vēl pa kokteilītim, bet pēc tam atkal dodamies uz tirdziņu pavakariņot.

Indonēzija

Vēlāk viesnīcā pie baseina izkaram Latvijas karogu un kopīgi atzīmējam mūsu mīļās Latvijas dzimšanas dienu. Visi, kā pienākas, arī pieceļamies kājās un kopā nodziedam Latvijas himnu. Domās jūtam līdzi tautiešiem Latvijā, kas dara to pašu, tikai daudz drēgnākos laikapstākļos. Kamēr dziedam, kaut kur fonā ieskanas arī salūta blīkšķi – kārtīgas 18. novembra svinības!

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.