Uz www.jekaba.lv

Indonēzijas piedzīvojums: 11. diena

Zanda Zariņa, grupu vadītāja
2 min. lasāmviela

Ceļamies sešos un dodamies uz ātrlaivu, kas mūs nogādā uz mazo paradīzes saliņu Gili Trawangan, kas slavena ne tikai ar savām balto smilšu pludmalēm un lieliskajām snorkelēšanas iespējām, bet arī ar policijas neesamību, kas veicinājusi maģisko sēņu un citu narkotisku brīnumu tirdzniecības uzplaukumu. Mēs gan iztiekam ar alkoholu vien, un laisko dienas ritmu paradīzē izbaudām par visiem 100%.

Indonēzija Indonēzija

Mūsu viesnīca saucas Little Woodstock Homestay un ir īsts hipiju miteklītis, kas pieder kādai vācietei gados un viņas vietējam vīram. Mēs nospriežam, ka īpašniece izskatās pēc kādas, kas jaunības dienās pa Vudstokas festivāliem vien dzīvojusies.

Indonēzija

Aizvadījuši dienu, veldzējoties pie baseina un jūrā, vakarā dodamies kopīgās vakariņās par godu Daces dzimšanas dienai. Daļai no grupas vakara izgājiens pārvēršas par ballīti, arī man – beidzot nekur nav jābrauc, nekas nav jāplāno un var atpūsties. Salas bāriņos uzstājas daudzas vietējo grupas, mani pārsteidzot ar sava izpildījuma negaidīti augsto kvalitāti.

Pēc trako deju karstuma mēs, dāmas vien, zem Indonēzijas zvaigžņotajām debesīm veldzējamies ar peldi pa pliko, un tad kā pēdējie mohikāņi vēl aizdodamies uz nakts tirdziņu paēst. Tirgū Madara saceļ pamatīgu traci ar spalgu spiegšanu un mukšanu no žurkas, kas beigās izrādās kaķis. Mēs un vietējie, šo scēnu vērojot, esam pārsmējušies līdz vēdera krampjiem.

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.