Uz www.jekaba.lv

Ceļotāju horoskops 2019

Jēkaba Ceļojumi
5 min. lasāmviela

Kur doties Tev iesaka zvaigznes? Ieskaties mūsu īpašajā horoskopā, lai uzzinātu, kuri galamērķi Tev piemēroti, atkarībā no tā, kurā zvaigznājā esi dzimis.

 

Auns 21.03. – 20.04. 

Enerģiskajiem un allaž kaut ko jaunu alkstošajiem Auniem atvaļinājumā noteikti nederēs laiska zvilnēšana pludmalē. Tā vietā droši posies uz eksotiskiem galamērķiem, kuros vēl nav iemītu tūristu taku, un meties piedzīvojumos! Tev ideāli piemēroti arī ceļojumi ar aktīvās atpūtas elementiem – pārgājieniem, kāpšanu kalnos vai aktivitātēm ūdenī.

Iesakām: Kaukāza kalnu turiāde vai Baikāla ezers ziemā

 

Vērsis 21.04. – 21.05.

Vēršiem patiks galamērķi, kas ļaus nesteidzīgi baudīt. Šai zodiaka zīmei raksturīga arī tieksme pēc komforta un luksusa, tādēļ piemēroti būs arī “viss iekļauts” tipa kūrorti, kur visas Vērša vēlēšanās tiks nolasītas no skatiena vien.

Iesakām: Nīlas kruīzs un atpūta Ēģiptē vai čarterceļojumi uz saulainajiem galamērķiem

 

Dvīņi 21.05. – 22.06.

Zinātkārajiem Dvīņiem jābrauc tur, kur allaž ir, ko pētīt un izzināt. Tā kā Dvīņiem piemīt tendence ātri nogarlaikoties, viņiem piemēroti galamērķi, kas piedāvā plašu aktivitāšu klāstu – gan dienā, gan naktī. Viņi noteikti izmēģinās visu!

Iesakām: Ķīna vai Dienvidspānija ar Gibraltāru un Maroku

 

Vēzis 22.06. – 23.07.

Tiem, kas pēc horoskopa ir Vēži, ne reti piemīt šķietami pretrunīgas rakstura iezīmes. No vienas puses šīs zīmes pārstāvji ir piesardzīgi, bet no otras – alkst piedzīvojumu; viņiem ļoti tīk māju omulība, bet tajā pašā laikā sirdī gruzd vēlme iepazīt visu plašo pasauli. Tā kā Vēži ātri sailgojas pēc mājām un tuviniekiem, ideāli piemēroti būs garo nedēļas nogaļu ceļojumi tepat Eiropā.

Iesakām: Šveice vai Krievijas pērle – Sanktpēterburga

 

Lauva 23.07. – 22.08.

Lauvas zīmē dzimušajiem patīk atrasties starmešu gaismā un tikt apbrīnotiem. Šī tieksme īpaši spilgti par sevi atgādina ceļojumu laikā – lauvas gūst īstu baudu, dodoties uz modīgiem, eksotiskiem galamērķiem un par to pavēstot visai plašajai pasaulei. Jo krāšņāks ceļojumu foto fons, jo smaidīgāka Lauva tā priekšplānā.

Iesakām: Bali vai ASV zelta izlase

 

Jaunava 23.08. – 23.09.

Ja ceļojums izplānots līdz pēdējam sīkumam, vari būt drošs – to plānojis kāds, kas dzimis Jaunavas zvaigznājā. Jaunavām ieteicams doties uz galamērķiem, kuros ir daudz ko darīt, bet kas nav pārlieku “vienkārši” un tūristiem pielāgoti – lai Jaunavām tiktu arī lielais plānošanas un grūtību pārvarēšanas prieks.

Iesakām: Maroka vai Gruzija

 

Svari 23.09. – 23.10.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji novērtēs nelielu pilsētiņu mieru un šarmu, jo lielo pilsētu troksnis viņus ātri nogurdina. Svari ir arī lieli gardēži, tādēļ viņiem piemēroti galamērķi ar izsmalcinātu virtuvi, gardiem vīniem un eksotiskām garšām.

Iesakām: Toskāna vai Rumānija

 

Skorpions 23.10. – 22.11.

Viens vārds – daba! Dabas tuvums Skorpionus uzlādē gan garīgi, gan fiziski. Šajā zīmē dzimušie izjūt patiesu baudu, ļaujoties dabas varenībai un skaistumam. Viņi stundām ilgi var vērot kalnu ielejas, klausīties putnu dziesmās un mērot lielus attālumus, lai apskatītu grūti sasniedzamus dabas brīnumus.

Iesakām: Islande vai Tanzānijas dabas parki

 

Strēlnieks 23.11. – 22.12.

Ja vajadzētu nosaukt vienu īstu ceļotāju horoskopa zīmi, tad tas noteikti būtu Strēlnieks. Šajā zvaigznājā dzimušie izjūt prieku no visiem ceļošanas veidiem un ir gatavi doties teju jebkur. Tomēr visvairāk Strēlniekus vilina grūti sasniedzami, neordināri galamērķi, kas veldzē viņu slāpes pēc piedzīvojumiem un jaunatklājumiem.

Iesakām: Birma (Mjanma) vai Tālie Austrumi – Ķīna, Mongolija un Sibīrija

 

Mežāzis 22.12. – 21.01.

Inteliģenti un zinātkāri, Mežāži gūst milzu baudu no vēstures liecību izpētes. Viņiem lieliski piemēroti galamērķi, kuros viņi jūtas tā, it kā būtu atraduši laika mašīnu un aizceļojuši pagātnē.

Iesakām: Grieķija vai Baltkrievija

 

Ūdensvīrs 21.01. – 19.02.

Ūdensvīri ir neatkarīgi brīvdomātāji. Ceļojot, viņiem nepieciešams izjust pietiekami daudz brīvības – iespēju pārplānot visu braucienu vienā dienā, pēkšņi mainīt maršrutu, kaut ko izlaist vai uzkavēties kaut kur ilgāk nekā plānots. Ūdensvīriem ideāli der galamērķi, kur rītdiena pienāk pēc nedēļas un neviens par to neuztraucas.

Iesakām: Kuba, Kolumbija vai Baikāla ezers un Burjatija

 

Zivis 19.02. – 21.03.

Lai pilnvērtīgi atpūstos, ēteriskajām un radošajām Zivīm nepieciešams pilnībā atslēgties no ārpasaules. Un zila okeāna ūdens klātbūtne šai nodarbei nāks tikai par labu. Atvaļinājumiem ieteicams izvēlēties galamērķus, kas spēj radīt priekšstatu par pilnīgu noslēgtību no ārpasaules.

Iesakām: Maldīvu salas

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.