Uz www.jekaba.lv

10 ceļotāju sūdzības, kas liks tev smieties līdz asarām

Jēkaba Ceļojumi
2 min. lasāmviela

Ceļošanai jābūt pozitīvai pieredzei, vai ne? Taču ne vienmēr ceļojumi atbilst mūsu gaidām. Dažreiz viss noiet greizi tik ļoti, ka gribas smieties līdz asarām. Austrālijas ziņu portāls news.com.au apkopojis absurdākās sūdzības, ko pēc ceļojuma saņēmušas ceļojumu aģentūras un viesnīcas.

Amizantās ceļotāju sūdzības

 1. Mūsu lidojums no Jamaikas mājup uz Angliju aizņēma deviņas stundas. Amerikāņiem, lai nokļūtu mājās, bija nepieciešamas vien trīs stundas. Tas nešķiet godīgi.
 2. Gaidot laivu, mums bija jāstāv rindā ārpusē, un tur nebija gaisa kondicioniera
 3. Mēs ar līgavaini bijām rezervējuši numuriņu ar divām atsevišķām gultām, bet tikām izmitināti numuriņā ar vienu lielo gultu. Tagad jūs esat atbildīgi par to, ka es esmu stāvoklī. Tas nebūtu noticis, ja jūs būtu mūs izmitinājuši tādā numuriņā, kādu mēs bijām rezervējuši.
 4. Meksikāņu veikalnieki ir slinki, jo pusdienlaikā slēdz savas bodītes uz vairākām stundām. Man bieži vajadzēja kaut ko iegādāties tieši siestas laikā – siesta būtu jāaizliedz.
 5. Neviens mūs nebrīdināja par to, ka ūdenī būs zivis. Bērni bija nobijušies.
 6. Lai arī brošūrā bija teikts, ka virtuve būs pilnībā aprīkota, atvilktnēs mēs neatradām olu griezēju.
 7. Ceļi bija nelīdzeni un grubuļaini, tādēļ pa ceļam uz kūrortviesnīcu mēs autobusā nevarējām lasīt ceļvedi. Šī iemesla dēļ mēs neuzzinājām par daudzām lietām, kas mūsu brīvdienas būtu padarījušas interesantākas.
 8. Par ceļojumu uz Spāniju: Tur bija pārāk daudz spāņu. Viesnīcas administratore runāja spāniski, arī ēdiens bija spāņu gaumē. Neviens nebrīdināja mūs, ka tur būs tik daudz ārzemnieku.
 9. Kāpēc Sidnejā apkārt nelēkā ķenguri? Esmu vīlies.
 10. Mana ceļojuma laikā uz Goa Indijā es konstatēju, ka tur teju katrs restorāns pasniedz kariju. Man riebjas ass ēdiens.

Lai izvairītos no nevēlamiem pārsteigumiem, izvēlies savu ceļojumu pārdomāti!

Pajautā sev, vai vēlies ceļot:

 • viens vai grupā?
 • siltā vai aukstā klimatā?
 • tuvu vai tālu?
 • dodoties pārgājienos vai zvilnot pludmalē?
 • ar 100% komfortu vai ziedot komfortu piedzīvojumu labā?
 • eksotiskās valstīs vai labi attīstītās valstīs?

Neesi drošs? Sazinies ar Jēkaba Ceļojumu zinošajiem ceļojumu ekspertiem, kas palīdzēs izvēlēties tieši Tev piemērotu ceļojumu!

Uzzini par jaunumiem pirmais!
Saņem Jēkaba Ceļojumu bloga jaunumus savā e-pastā.